Hearing

PATIKIMUMAS SUKURIA PASITIKĖJIMĄ.

Būtent šiuo principu mes veikiame.


 

„HAERING“ – tai firma, kuriai jau 130 metų. Jos produktai, kurie gaminami pačioje Vokietijoje, yra profesionalų sukurti profesionalams.

 

 

 

Kompaniją valdo ketvirtos kartos palikuonys. Profesionali bendrovės valdymo komanda, aukštos kvalifikacijos specialistai, šiuolaikinė įranga, patikimi tiekėjai ir glaudus bendravimas su užsakovais leidžia pasiekti aukščiausių ir kokybiškiausių rezultatų. Išrankioje Vokietijos rinkoje jie puikiai žinomi.

 

 

 

MŪSŲ FILOSOFIJA:

Mes pripažįstame spalvą:


... kokybei:  

HAERING® gamina kokybiškus produktus jau daugiau nei 130 metų pastatų apsaugai, taip pat pramonei. Turėdami aukštą produktų kokybę, lankstumą, aptarnavimą ir patikimumą, mes parašėme spalvingą skyriaus plėtros istoriją.

 

... mūsų klientams ir partneriams:

Tik atsakomybe vienas už kitą, partnerystė vystosi tarpusavyje. Štai kodėl mes remiamės pasitikėjimu tarpasmeninių santykių.

Mūsų partneriai yra profesionalai statybos apsaugos srityje, taip pat klientai iš plastikų, mašinų gamybos, gamyklų statybos ir automobilių tiekimo sektoriaus.

 

... į vietą Vokietija:

HAERING® įmonės patalpos yra logistinės lanksčios Švabijos Untergruppenbach netoli Heilbronno. Daugiau nei 120 darbuotojų, dirbančių gamybos, administravimo ir pardavimo srityse, optimaliai sprendžia jums.

Nuolatinės investicijos saugo vietines vietoves: neseniai - nauja ir išplėsta logistika ir administravimas bei HAERING® tyrimų ir plėtros departamento plėtra.

 

... į tradicijas ir modernumą:

HAERING® jau yra ketvirtos kartos šeimos verslas. Inovatyvus produktų kūrimas, pagrįstas gyvomis vertybėmis. Tai visada padarė HAERING® patikimu partneriu, turinčiu vidinės įmonės asmeninį ryšį, paremtą klientų pasitikėjimu.

 

... mūsų aplinkai:

Anksčiau mes sukūrėme veiklą ir imamės veiksmų įgyvendinti aplinkos apsaugos priemones. Nuolatinės investicijos naujovių diegimas produktuose ir pažanga sustiprina šį pranašumą. 

Atsakomybė į pasaulį, kuriame mes gyvename.

Gamintojo produktai
Gruntai
Dažai
Dekoratyviniai tinkai